Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V případě sekundárního trhu náhradních dílů pro vozidla pomůžeme zajistit „informačně-zábavné“ systémy, které splňují příslušné normy.

V době používání vozidla se může změnit řada právních předpisů. Děláme všechno pro to, abychom drželi krok se všemi příslušnými normami a předpisy, k nimž patří i ECE 10. Jsme plně akreditováni pro poskytování ověření na základě této normy. Díky naší pomoci si můžete být jisti, že informačně-zábavné systémy u vozidel v oblasti sekundárního trhu náhradních dílů pro vozidla vyhovují příslušné legislativě a jsou především bezpečné pro dalšího uživatele.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování informačně-zábavných a multimediálních systémů.