Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jak vám můžeme pomoci ověřit, že jsou vaše informačně-zábavné systémy atraktivní jak pro uživatele tak pro výrobce a současně vyhovují standardům?

Bez ohledu na to, zda se jedná o mezinárodní normy nebo vaše vlastní vnitřní postupy či o obojí, v SGS máme nezbytnou odbornost pro ověřování a testování informačně-zábavných a multimediálních systémů, které jsou určeny pro vozidla. Existují například určité předpisy týkající se viditelnosti televize z místa řidiče. Je na určitém území například povoleno ovládat televizi, když vozidlo stojí na semaforech, nebo musí být nejdříve vypnut motor, aby bylo možné sledovat televizi? Můžeme vám odpovědět na všechny otázky a pomoci vytvořit nové a atraktivní informačně-zábavné systémy, které budou přitažlivé jak pro výrobce vozidel tak i pro koncové uživatele. Můžeme vám také pomoci zajistit, aby informačně-zábavné systémy byly navrženy, vyrobeny a instalovány přesně podle vašich norem.

Jako celosvětová přední společnost v oboru testování, ověřování, provádění kontrol a certifikací naše společnost nabízí nedostižnou přesnost, vysoce zkušené odborníky, nejmodernější zkušební techniky a globální záběr.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování informačně-zábavných a multimediálních systémů.