Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Osvětlení znamená víc než jen ukazovat cestu vpřed. Dovolte nám otestovat a ověřit osvětlení automobilů.

V posledních letech se osvětlovací technologie v automobilovém průmyslu velmi zkvalitnily. Světla totiž nejen osvětlují cestu před vámi a ukazují, kdy vozidlo brzdí, ale jsou také elegantním prvkem – dokonce jsou nabízena jako drahý volitelný nadstandard. Mnohé nové funkce a technologie budou teprve zaváděny, což ukazuje, jaký význam má testování v průběhu vývoje a po jeho ukončení. Máme znalosti, zkušenosti a kapacitu laboratoří potřebné k tomu, abychom vám pomohli testovat a vyvíjet nová řešení osvětlení pro automobily – a pomohli vám zajistit jejich shodu s mezinárodními normami.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování svítidel pro automobily.