Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Systémy podpory řidiče nejsou bez řešení bezpečnosti ničím. Dovolte nám tedy, abychom vám pomohli vyhodnotit jejich účinnost.

Moderní vozidla obsahují celou řadu systémů a zařízení podpory řidiče - vedle varování při vyjetí z jízdního pruhu po automatické ovládání rychlosti sem patří i sonary, radary, kamery a lasery. Tyto systémy vám pomůžeme vyhodnotit, zdokonalit a certifikovat v souladu s nejnovějšími mezinárodními normami. Systémy podpory řidiče se však především týkají bezpečnosti: jejich cílem je snížit riziko nehody, a pokud k ní už dojde, pak minimalizovat její dopady. Dovolte nám tedy, abychom vám pomohli zajistit bezpečnost vašich zákazníků.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování systémů podpory řidiče.