Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Systémy zajišťující komfort hrají při prodeji automobilů významnou roli. Ve spolupráci s námi se ujistěte, že ty vaše jsou optimální.

Úroveň nabízeného komfortu je významným prvkem, který přiláká koncové uživatele – tedy ty , kdo ve skutečnosti kupují automobil od prodejců. Ať už jde o klimatizaci, vyhřívané sedačky nebo regulovatelné vnitřní osvětlení, ve společnosti SGS disponujeme těmi správnými znalostmi a zkušenostmi, díky nimž vám pomůžeme zajistit navržení a zkonstruování vašich systémů tak, aby řidičům i spolucestujícím poskytly trvalý a spolehlivý komfort. Mimoto máme odborné znalosti, díky nimž budou vaše systémy pro zajištění komfortu v automobilech splňovat všechny příslušné mezinárodní standardy, pokud jde o funkci a bezpečnost.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování systémů pro zajištění komfortu.