Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pomůžeme vám vyhodnotit a změřit účinnost vašich systémů aktivní bezpečnosti.

Systémy aktivní bezpečnosti v moderních vozidlech značnou měrou přispívají ke snížení počtu nehod, jejichž příčinou je nestabilní řízení. A pokud už ke střetu dojde, pak jsou cestující ve vozidle lépe chráněni, protože v podstatě celé vozidlo je bezpečnější. Právě účinnost každého systému, který ovlivňuje aktivní bezpečnost, vám můžeme pomoci stanovit, otestovat a zlepšit. Pokud našich služeb využijete, pak svým zákazníkům můžete více slíbit a tyto sliby také dodržet. Naše výsledky v oblasti systémů aktivní bezpečnosti v automobilovém průmyslu mluví samy za sebe. Nyní máte i vy možnost vyzkoušet si nás.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkurenční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování systémů aktivní bezpečnosti.