Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby, které poskytujeme v souvislosti s řídicími systémy a softwarem, jsou zárukou bezpečnosti a spolehlivosti řídicích systémů a softwaru používaného ve vašich vozidlech.

Ve vašich vozidlech je zabudováno mnoho důležitých kontrolních systémů a softwaru. Proto je nezbytné, abyste zajistili bezpečnost a spolehlivost těchto systémů. Naše komplexní škála služeb v souvislosti s řídicími systémy a softwarem vám pomůže vyhodnotit a zlepšit funkčnost a bezpečnost elektronických řídicích jednotek (ECU) v automobilech, dynamiku jízdy, podporu řidiče, systémy aktivní bezpečnosti a zajištění komfortu v souladu s aktuálními mezinárodními normami.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě. To nám umožňuje pomoci vám diagnostikovat závady, zajistit osvědčení o kvalitě, poskytnout záruky na bezpečnost řidiče a spolucestujících a vyvinout ještě lepší výrobek – bez ohledu na to, kde své činnosti provozujete.

Chcete-li se dozvědět více informací o tom, jakou pomoc vám můžeme poskytnout s cílem zajistit bezpečnost a spolehlivost řídicích systémů a softwaru vašich vozidel, pak nás kontaktujte ještě dnes.