Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby testování baterií pro hybridní vozidla od společnosti SGS – včetně elektrické bezpečnosti podle ISO 6469 a UN ECE 100 – vám umožňují splnit bezpečnostní normy pro baterie, požadavky výrobců OEM i zákonné předpisy.

Ochrana před přímým kontaktem s vysokým napětím, odolnost napěťové izolace a schopnost přenosu proudu jsou základem k zajištění elektrické bezpečnosti vysokonapěťových(HV) trakčních baterií.

Testování bezpečnosti automobilových baterií je nedílnou součástí vývoje a širokého přijímání elektromobilů (elektrické mobility). Můžeme:

  • vyhodnotit funkční bezpečnost,
  • testovat elektrickou a elektromagnetickou kompatibilitu,
  • posoudit výkon a spolehlivost.

Kromě toho, že vám pomůžeme dosáhnout vyhovění, pomůžeme vám také zajistit dodávku produktu, který je bezpečný, a omezit riziko nároků vyplývajících z ručení za tento produkt.

Při využití největší sítě na světě v tomto odvětví a na základě hlubokého know-how vám můžeme pomoci projít celým životním cyklem bezpečnosti bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Kontaktujte nás, jestliže chcete získat další informace o tom, jak vám mohou naše služby testování baterií pomoci splnit zákonné požadavky.