Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby testování výdrže baterií pro elektrická vozidla (EV) a předpovídání konce životnosti od společnosti SGS vám pomáhají prokázat zákazníkům a spotřebitelům kvalitu vašeho produktu.

Spotřebitelé očekávají, že trakční baterie budou fungovat stejně dlouho jako samotný automobil, ale životnost baterie závisí na takových faktorech, jako je teplota, hloubka vybití (DoD), vlhkost a vibrace. Výsledkem vývoje v oblasti lithio-iontových baterií začínají být delší životnosti.

Délka životnosti baterie může mít pro vaši společnost významné finanční a smluvní důsledky. Naše služby v automobilovém průmyslu pro vás znamenají, že my jako nezávislá třetí strana můžeme baterie otestovat, schválit a certifikovat.

Naše služby testování baterií pro elektrická vozidla (EV) zahrnují:

 • testování zrychlené životnosti,
 • předpověď konce životnosti,
 • testování kalendářní životnosti,
 • zkoušku cyklu životnosti zahrnující cykly nabíjení a vybíjení a teplotní cykly i cykly teploty rosného bodu, např.:

  • test výdrže za provozu při vysoké a nízké teplotě,
  • test výdrže při elektrickém tepelném cyklu,
  • test tepelných cyklů vlhkosti,
  • test výdrže při vysoké teplotě a vlhkosti.

Jak vyžadují specifikace výrobců OEM lze při proudových cyklech a teplotě současně použít vibrace a nárazy.  

Můžeme vás také podpořit prováděním testování charakteristik a výkonu u sad s datovými rozhraními, jako je CAN-Bus. Testovací stojany jsou schopné provádět simulace komunikace na sběrnici (restbus) a monitorovat tok dat na sběrnici. Pro simulaci podmínek ve vozidle lze do automatického testovacího procesu zahrnout dohodnuté akce jako "nastavení nových proudových mezí" nebo "změnu podmínek chlazení".  

Vzhledem k tomu, že máme globální síť zkušebních odborníků a zařízení v oblasti bezpečnosti baterií, naše rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru znamenají, že jsme vaším ideálním partnerem, který vám může pomoci připravit vaše produkty pro trh bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Kontaktujte nás ještě dnes, jestliže chcete získat další informace o tom, jak vám mohou naše služby testování výdrže baterií a služby v oblasti jejich životnosti pomoci splnit požadavky na životnost, které stanovují spotřebitelé a automobilový průmysl.