Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testovací služby v oblasti elektromagnetické kompatibility (EMC) od společnosti SGS zajišťují, že vaše automobilové baterie budou fungovat efektivně a účinně.

V současnosti je vyhovění v oblasti EMC nedílnou součástí bezpečnosti automobilů a jejich bateriových sad. Stále větší používání a závislost na elektronických systémech ve vozidlech způsobila, že zde existuje více potenciálních zdrojů rušení, což vedlo k většímu důrazu na vyhovění a spolehlivost v oblasti EMC. Elektromobily mají také dopad na vyhovění v oblasti EMC, protože se připojují k elektrickému napájení externím kabelem a to u automobilů znamená úplně nový způsob výskytu jevu EMC.

Abychom podpořili vývoj a dodávky vašich produktů, provádíme testování vyhovění v oblasti EMC podle povinných požadavků na elektromagnetickou kompatibilitu obsažených v předpisech EU a UN – 2004/104/EG a UN ECE R10. Charakteristiky a výkon sady budeme kontrolovat v průběhu testu imunity v oblasti EMC i po něm a baterie může být také nepřetržitě monitorována. Naše odbornost v tomto průmyslu navíc znamená, že chápeme, že výrobci OEM vyžadují ještě vyšší úrovně imunity a další testování, aby zajistili spolehlivost a funkční bezpečnost ovládacích jednotek.

Pro účely testování obsahují bateriové sady bateriové řídicí systémy (BMS) s bezpečnostními funkcemi.

Vzhledem k tomu, že máme globální síť zkušebních odborníků a zařízení v oblasti bezpečnosti baterií a vyhovění EMC, naše rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru znamenají, že jsme vaším ideálním partnerem, který vám může pomoci připravit vaše produkty na nové požadavky v oblasti elektromobility bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Kontaktujte vaši místní kancelář společnosti SGS, abyste se dozvěděli, jak vám mohou naše služby testování baterií v oblasti EMC pomoci splnit požadavky tohoto průmyslu i požadavky trhu.