Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše služby testování charakteristik a výkonu baterií včetně podle IEC 62660 a IEC 619892 prokazují kvalitu a bezpečnost vašeho výrobku.

Pro automobilové aplikace poskytujeme úplný servis včetně nejmodernější technologie – testovací stojany pro napájecí sady s proudovými amplitudami až 600 A a napětím vyšším než 1000 V.

Napájecí článek, modul a sadu charakterizuje:

  • kapacita v ampérhodinách,
  • vnitřní odpor,
  • komplexní impedance,
  • odezva na dynamický impulz.

Klimatické komory zajišťují konstantní podmínky okolního prostředí při stanovení charakteristik a umožňují provádět simulace v plném automobilovém teplotním rozsahu, který zahrnuje klimatické podmínky po celé planetě.

Služby stanovení výkonu baterie zahrnují:

  • stav nabití (SOC),
  • řádný stav baterie (SOH),
  • energetickou účinnost.

Jsou simulovány hnací cykly pro hnací články elektrických vozidel na baterie (BEV), hybridních elektrických vozidel (HEV) a plug-in hybridních elektrických vozidel (PHEV) podle specifikací požadovaných ze strany výrobců vozidel (OEM). V případě potřeby lze použít doby náběhu proudu kratší než 1 ms. V průběhu hnacích cyklů lze použít řízené chlazení baterie, které přesně simuluje tepelné stavy automobilu. Rozsah našeho testování baterií završuje zkouška baterií pro hybridní vozidla při startování za nízkých teplot.

Naši odborníci z tohoto průmyslu rozumí a jsou seznámeni s nejnovějšími testy charakteristik a výkonu, které vyžadují výrobci automobilů. Pro automobilový průmysl jsme již desítky let osvědčeným partnerem v oblasti technických služeb a testování.

Poskytované zkoušky vyhovují příslušným předpisům a normám jako SAE, VDA, ISO (např. ISO 12405) a normám IEC (např. IEC 62660, dříve IEC 61982-4).

Kontaktujte naši společnost již nyní, abyste zjistili, jak vám mohou naše služby testování baterií pomoci splnit požadavky v automobilovém průmyslu.