Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služba testování automobilových baterií od společnosti SGS – včetně zkoušky proražení hřebíkem, nárazové zkoušky, přebití, zkratování, vysoké teploty a teplotního šoku – umožňuje vám vyhovět bezpečnostním normám pro baterie a dalším zákonným požadavkům.

Kromě zajištění vašeho vyhovění vám pomůžeme dodat výrobek, zajistit osobní bezpečnost a snížit riziko plynoucí z nároků na odškodnění.

Testování bezpečnosti automobilových baterií je nedílnou součástí vývoje a širokého přijímání elektromobilů (elektrické mobility). Můžeme provádět hodnocení funkční bezpečnosti, testovat elektrickou a elektromagnetickou kompatibilitu a hodnotit výkon a spolehlivost. 

V našich laboratořích akreditovaných podle ISO/IEC 17025 provádíme kontroly nabíjení a vybíjení (až do 600 V, 600 A, 240 kW), simulace jízdního cyklu a také zkoušky špatného zacházení a nehod. V této druhé kategorii provádíme:

  • nárazové zkoušky,
  • zkoušky proražení hřebíkem,
  • přetížení,
  • zkratování,

Při využití největší sítě na světě v tomto odvětví a na základě hlubokého know-how vám můžeme pomoci projít celým životním cyklem bezpečnosti bez ohledu na to, kde se nacházíte. Známe velmi dobře nejnovější technologie a programy (např. FreedomCAR) a příslušné normy jako ISO 12405, ISO 26262, BATSO (organizace pro bezpečnost baterií), UN 38.3, ECE 10 a ECE 100.

Kontaktujte nás, jestliže chcete získat další informace o tom, jak vám mohou naše služby testování baterií pomoci splnit zákonné požadavky.