Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pomůžeme vám snížit rizika u trakčních baterií pro elektromobily.

Celková bezpečnost elektromobilu nebo hybridního vozidla závisí na kvalitě a funkčnosti jeho trakčních baterií. Vzhledem k tomu, že se jedná o elektrochemický díl, potřebujete mít jistotu, že řidiči a cestující nejsou ohroženi zásahem elektřiny a kontaktem s přítomnými nebezpečnými chemickými látkami. Pomůžeme vám vyhovět mezinárodním normám a dosáhnout shody s nimi včetně testování a pomůžeme vám dosáhnout certifikace v oblasti bezpečnostních opatření týkajících se přítomných materiálů, například katod/anod, separátoru a elektrolytu.

V oblasti testování a stanovení kvality, bezpečnosti a dopadu na životní prostředí automobilových baterií se na nás můžete spolehnout.

Jako celosvětová přední společnost v oboru testování, ověřování, provádění kontrol a certifikací naše společnost nabízí nedostižnou přesnost, vysoce zkušené odborníky, nejmodernější zkušební techniky a globální záběr.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování baterií pro elektromobily.