Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pomůžeme vám zajistit, že vaše systémy řízení kvality baterií budou v souladu s nejpřísnějšími normami pro bezpečnost a kvalitu.

Systém řízení kvality baterií (BMS) v elektrickém nebo hybridním vozidle je nepostradatelnou součástí hardwaru a softwaru. Pomůžeme vám zajistit, aby systém BMS byl navržen a vyvinut tak, aby splňoval přísné mezinárodní normy kvality a bezpečnosti. Také můžeme pomoci se zdokonalováním výrobku. Mají vaši zákazníci možnost vytěžit maximum z rekuperace? Je systém dobíjení maximálně účinný? Je během jízdy dodávána energie tím nejúčinnějším způsobem? A jaký je při 600 voltech stejnosměrného proudu nejúčinnější způsob prevence úrazu elektrickým proudem? Na tyto a mnohé další otázky vám můžeme odpovědět.

Jsme společnost, která v oblasti testování, ověřování, inspekcí a poskytování osvědčení patří v celosvětovém měřítku k předním hráčům, a díky tomu vám nabízíme bezkonkureční přesnost, velmi zkušené odborníky, zkušební metody na nejvyšší úrovni a dostupnost po celém světě.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a ověřování baterií pro elektrická vozidla.