Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jsou vaše výrobky tak dobré jako vaše sliby? Plán testování výkonu sníží rizika stahování výrobku a uspoří vám náklady.

V naší společnosti můžeme provádět zkoušky výkonu podle norem platných na vašem trhu. Kromě toho můžeme upravit naše služby testování výkonu tak, abychom splnili specifické požadavky výrobce nebo maloobchodníka. Máme odbornost pro testování veškerého spotřebního zboží od malých elektrických předmětů (elektrických nástrojů, vysoušečů vlasů, kávovarů atd.) po kosmetiku a prací přípravky. Bezpečnost spotřebitele, vašich zákazníků má mimořádný význam.

Testování výkonu umožňuje měření, porovnávání a hodnocení funkčnosti, použitelnosti, trvanlivosti a elektrického výkonu. Výrobci mohou tato čísla použít pro informování o vývoji a přizpůsobování stávajících a nových produktů. Tam, kde je to vhodné, vedou výsledky testování k označení energetického hodnocení. To spotřeitelům umožňuje porovnávat výrobky na spravedlivém a stejném základě.

Na základě dlouhé historie spotřebitelského testování rozumíme potenciálním slabým stránkám výrobků a můžeme pomoci je zlepšovat. Naše poradenství vám pomůže připravit vaše zboží pro přísné testování na trhu a porovnání konkurenčních výrobků, které často provádějí spotřebitelské skupiny.

Zviditelněte kvalitu a bezpečnost vašich produktů pomocí značky otestování výkonu od společnosti SGS. Naše nezávislé ověření třetí stranou vašeho závazku v oblasti jakosti vybuduje obraz vaší značky a posílí jistotu mezi klienty a spotřebiteli.

Využití našich služeb testování výkonu zajistí jeden zdroj a sníží tak riziko, zvýší efektivitu a kvalitu a zajistí vyhovění vašich produktů v různých odvětvích průmyslu.