Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby testování a inspekce baterií pro elektromobily od společnosti SGS, včetně testování lithium-iontových baterií vám zajišťuje schopnost snížit náklady a vyvinout inovativní produkty

Baterie a elektrické sady jsou alfou a omegou každého elektromobilu. Vývoj baterií nejvyšší kvality, které jsou také bezpečné a spolehlivé, je na současném konkurenčním trhu náročnou výzvou. Naše laboratoře jsou uznávaným partnerem automobilového a bateriového průmyslu a jsou schopny poskytovat veškerou požadovanou technickou verifikaci.

Bez ohledu na to, zda se jedná o články, ochranné obvody, bateriové řídicí systémy, moduly nebo bateriové sady, naše laboratoře akreditované podle ISO 17025 mohou testovat vaše produkty podle specifikací OEM a zavedených norem, včetně ISO 12405 a UN 38.3 (lithium-iontové) i z hlediska výkonu, výdrže a bezpečnosti baterií.

Naše globální síť je připravena poskytovat v celém sortimentu od malých článků po těžké bateriové systémy pro automobily veškeré služby testování, schvalování, certifikace a inspekce v průběhu výroby, provozu a likvidace produktů. Jako celosvětový lídr v testování, verifikaci a provádění inspekcí nabízí naše společnost nedostižnou přesnost, vysoce zkušené odborníky, nejmodernější testovací techniky a globální záběr.

Ještě dnes nás kontaktujte, abyste se mohli dozvědět více informací o celé škále našich služeb v oblasti testování a verifikace baterií pro elektromobily.