Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Se zpracováním více než 500 000 případů vlastnických práv ročně a se zákazníky jako jsou hlavní leasingové společnosti, finanční instituce a výrobci aut, je společnost SGS světovým vedoucím v oblasti správy vlastnických práv.

V prvé řadě chápeme nesnadné aspekty zacházení s vlastnickými právy a naše služba ověřování vlastnických práv pro vás zajistí:

  • přesnost a ujištění o kvalitě a službě,
  • vyškolenou a zkušenou podporu,  
  • pokročilý proces online sledování a ukládání,
  • komplexní postup na klíč,  
  • pohodlné řízení a přístup k online informacím a
  • nákladově efektivní řešení.

Poskytujeme rozsáhlou řadu služeb ověřování vlastnických práv včetně digitálního zobrazování, ukládání, online řízení a údržby a uvolňování vlastnických práv pro vozové parky nájemných vozů, finanční instituce a pro výrobce aut. Služby ověřování vlastnických práv se uskutečňují prostřednictvím nejmodernějšího zpracovatelského sytému FIESTA (Fully Integrated Extended Service Title Administration =plně integrovaná rozšířená služba správy vlastnických práv). Ověřovací služby společnosti SGS umožňují finančním institucím snížit náklady spojené s řízením a uchováváním vlastnických práv při současném zlepšení služeb a kvality.

Naším záměrem je uspokojit vás při provádění vašich dalších povinností, jako jsou inspekce vozidel po leasingu nebo remarketing vozidel, abyste věděli, že při dokončení prodeje bude příslušné vlastnické právo k dispozici – a bude dle potřeby zkontrolováno a aktualizováno.

Když spolupracujete se společností SGS, těžíte z více než století zkušeností v inspekcích, zkouškách a certifikaci – a budete mít prospěch z lekcí, které jsme se naučili z automobilového podnikání na všech kontinentech. Žádný jiný dodavatel se nemůže srovnávat s naší hloubkou odbornosti.