Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS může s použitím všech nástrojů dostupných na trhu poskytnout nezávislý posudek, ve kterém je posouzeno poškození vozů.

Tento posudek zahrnuje digitální fotografie poškození každého vozu. Společnost SGS může též zařídit celkové vyšetření nehody. Tato služba může být poskytnuta místně nebo na dálku bez fyzické přítomnosti inspektora.

Náš systém správy informací o automobilech (AIMS) může komunikovat s vaším systémem přes službu Webservices, e-mail nebo přes online rozhraní. S touto službou budete mít jistotu spolupráce s nezávislou společností, která je zaměřená na vaše cíle, jako je snížení nákladů, snížení doby potřebné k realizaci a zajištění kvality navrženého řešení opravy. 

Příklady možností pomoci:

  • optimalizace nákladů na opravu, celkové škody a dohodnutá hodnota,
  • rychlé ohodnocení po telefonu – bez potřeby navštěvy profesionálního inspektora,
  • dohled na opravu vozidla,
  • stanovení peněžní a zbytkové hodnoty vozidel,
  • pomoc u soudu a
  • vyšetření nehody pro zkontrolování všech údajů poskytnutých s podáním pojistné události.
  • Naše zprávy a datové sady jsou upravené a přizpůsobené vašemu sledu prací, což minimalizuje změny vašich procesů

Společnost SGS je lídr v kontrolách vozidel, máme významné odborné znalosti v pojišťovacím oboru a kontrolujeme více vozidel než kdokoli jiný. Naše centrum služeb zákazníkům vám poskytne nezbytnou podporu pro naše služby. Mezi naše klienty patří všichni hlavní výrobci vozidel, jejich přidružené společnosti pro finanční služby, společnosti pro pronájem vozů, společnosti pro správu vozových parků, společnosti se svými vlastními vozovými parky a samozřejmě pojišťovací společnosti.