Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS vyvinula komplexní řadu inspekčních služeb vozidel po leasingu či vyřazených z půjčoven, aby mohla být nezávisle a nesporně zjištěna jejich hodnota.

Když potřebujete prodat vozidla po leasingu či vyřazená z půjčovny v online či tradiční aukci, kupující a prodávající z celého světa jsou závislí na službách remarketingové kontroly vozidel od společnosti SGS. Naše nezávislé a profesionálně sestavené posudky vám umožňují zjistit správnou hodnotu vozidla a kupující mohou jasně vidět, co získávají za své peníze – na základě přesného modelu, seznamu příslušenství a především stavu vozidla. Posudky jsou doplněny digitálními fotografiemi.

Naše remarketingové služby zahrnují:

  • sledování zanikajících leasingů pro klienty,
  • kontaktování nájemců za účelem naplánování schůzek,
  • provádění inspekcí v domluvených lokalitách,
  • poskytování elektronických inspekčních zpráv spolu s digitálními fotografiemi,
  • podávání souhrnných zpráv, k nimž můžete mít přístup prostřednictvím webu,
  • přizpůsobování výkazů pro vedení, aby splňovaly vaše požadavky a
  • správa právních listin, aby vozidlo a písemnosti byly aktuální a přesné.

Společnost SGS je lídr v kontrolách vozidel a slouží pro vozidla po leasingu, nové vozy, vozy z půjčoven a pro aukční trhy. Máme v těchto oblastech velmi mnoho zkušeností a kontrolujeme více vozidel, než kdokoli jiný. Naše centrum zákaznických služeb a centrum právních listin poskytují hlavní podporu pro naše služby. Mezi naše klienty patří všichni hlavní výrobci vozidel, jejich přidružené společnosti pro finanční služby, hlavní společnosti pro pronájem vozidel, hlavní aukční místa vozidel a banky.