Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Když má certifikované ojeté vozidlo (CPO vozidlo) schvalovací značku vaší firmy, má jeho kvalita přímý dopad na vaši pověst a na bezúhonnost značky.

Audity certifikovaných ojetých vozidel prováděné společností SGS vám dávají 100% jistotu, že vozidlo, jež prodáváte prostřednictvým svého autorizovaného prodejce, je hodné důvěry, kterou do vás vkládají vaši zákazníci.

Ačkoliv váš autorizovaný prodejce již na vašich vozidlech provedl jejich certifikaci, snažíme se prověřit, zda proces kontroly, přípravy a případné opravy byl dostatečně přísný na to, aby vytvořil skutečně použitelnou alternativu k novému vozu.

Společnost SGS může zároveň ujistit, že váš autorizovaný prodejce používá správné standardy a přístup umožňující vašim zákazníkům nakupovat v příjemném a důvěryhodném prostředí.

S odvoláním na vámi poskytnutý seznam specifikací se naši specializovaní technici propracovávají seznamem kontrol a ujišťují se, že dotyčná vozidla vyhovují vašim náročným standardům. Naše zpráva z auditu na konci procesu vám poskytuje nejen cenné informace o jednotlivých vozidlech, ale také vám dává nezávislý náhled na to, jak precizní jsou standardy, podle kterých váš autorizovaný prodejce pracuje. Takže můžete více důvěřovat službě, kterou vám poskytují a více důvěřovat kvalitě ověřených ojetých vozidel, jež prodáváte svým zákazníkům - a protože nám poskytujete výchozí materiál pro náš seznam kontrol, můžete mít jistotu, že jsme tak důkladní, jak to od nás potřebujete.

Společnost SGS poskytuje ty nejpružnější a nejpodrobnější dostupné audity v oblasti automotive. Jsme přední světová společnost v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace a určujeme celosvětové měřítko kvality a integrity. Věříme, že dáte-li nám vaši důvěru, skutečně vám to přinese větší důvěru od vašich zákazníků.