Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Audity zásob prováděné společností SGS jsou důležitým nástrojem pro řízení rizika při úvěrování zásob prodejce a poskytují ujištění pro finanční instituce i pro autorizované prodejce.

Prováděním podrobných auditů zásob vozidel pomáhají naši experti udržovat vás na úrovni finančního stavu zásob a snižují riziko prodeje vozidel bez uhrazení – a konečně chrání stav úvěru.

Využíváme nejnovější technologie inspekcí k porovnání současných zásob autorizovaného prodejce s informacemi o prodaných vozidlech a sbíráme data jako sériová čísla a modely a v případě potřeby zakládáme fotografickou evidenci. Naše programy jsou dostatečně flexibilní, aby je bylo možné upravit dle vašich specifických požadavků a mohou se uskutečňovat jako jednorázové operace nebo dlouhodobější, periodické kontroly, které vám pomáhají stanovit trendy a zmírnit rizika.

Bez ohledu na to, jaký proces zahajujeme, bude výsledkem digitální zpráva, která může být okamžitě předána klíčovým zaměstnancům – v rámci autorizovaných prodejců a jejich poskytovatelů finančních služeb – kteří byli určeni ve fázi plánování.

Naše audity zásob zajišťují, že se mezi poskytovateli půjček a jejich klienty udržuje důvěra díky poskytování přesných a lehce pochopitelných informací o stavu zásob. Čerpají z celosvětové zkušenosti společnosti SGS v oblasti auditů pro automobilový průmysl a zaměstnávají ty nejlepší z našich auditorských profesionálů, kteří byli vyškoleni, aby splňovali vysoké standardy, které zákazníkům poskytujeme od roku 1878.