Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby ověření a inspekce pro automobilové prodejce od společnosti SGS - celá řada speciálních služeb pro maloobchodní automobilové prodejce, které usnadní prodej údržby, součástí a vozidel.

Vy i vaši zákazníci se bezpochyby zajímáte o kvalitu a náklady. Kromě toho naši zákazníci očekávají a vyžadují vysokou úroveň služeb. Od simulovaných nákupů ve vašem obchodním zastoupení až po kontrolu importovaných náhradních součástí, vám můžeme pomoci poskytnout zákazníkům takové zážitky při nakupování, které předčí jejich očekávání.

Kromě zajištění, že vaše společnost bude splňovat státní i mezinárodní normy můžeme ve spolupráci s vámi vybudovat procesy a zajistit, že jsou správně dodržovány.

Jako celosvětový lídr v testování, ověřování, provádění inspekcí a certifikací naše společnost nabízí nedostižnou přesnost, vysoce zkušené odborníky, nejmodernější testovací techniky a globální dosah.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte více informací o komplexní nabídce našich služeb pro maloobchodní automobilové prodejce.