Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení v oblasti dodavatelského řetězce a výroby od společnosti SGS - široká řada kurzů, které vám pomohou splnit osvědčené výrobní standardy, postupy a předpisy v oblasti bezpečnosti dodavatelského řetězce.

Všechny aspekty vašich výrobních procesů a dodavatelského řetězce podléhají přísným normám, aby vám pomohly zajistit bezpečnost, kvalitu, spolehlivost, udržitelnost a jednotnost. Nabízíme komplexní řadu kurzů, včetně školení v oblasti všech aspektů správné výrobní praxe (GMP), řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce, odolnosti a systémů managementu, jako je ISO 28000 a ISO 22716.

Obraťte se na nás ještě dnes, abychom projednali vaše požadavky na školení v oblasti dodavatelského řetězce a výroby.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.