Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení v oblasti řízení rizika a bezpečnosti - znalosti a dovednosti, které potřebujete pro řízení rizika a bezpečnosti ve vašem podniku.

Řízení rizika a zajištění bezpečnosti je prioritou pro vaši organizaci. Abychom pomohli zajistit, že vaši lidé mají správné znalosti a dovednosti, nabízíme řadu školení v oblasti řízení rizika a bezpečnosti, včetně protikorupčního školení, školení rizikového myšlení, informační bezpečnosti ISO 270001, bezpečnosti dodavatelského řetězce ISO 28000, řízení rizika ISO 31000, CV-PAT a další.

Obraťte se na nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více informací o našem školení v oblasti řízení rizika a bezpečnosti.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.