Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školicí kurzy v oblasti zdokonalování procesů od společnosti SGS - široká řada školení pro zajištění bezpečnosti a efektivity vašich procesů.

Pro minimalizaci rizika a zvyšování spokojenosti zákazníků musíte zajistit, aby byly vaše procesy optimalizovány. Nabízíme vám komplexní školení v oblasti zdokonalování procesů, které zahrnuje velké množství témat od školení analýzy hlavní příčiny a funkční bezpečnosti po Lean, Six Sigma a další.

Obraťte se na nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více informací o našem školení v oblasti zdokonalování procesů.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.