Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení v oblasti testování materiálů od společnosti SGS - široká škála kurzů, které vám poskytnou odborné znalosti požadované pro provádění specializovaných technik při testování materiálů.

Testování materiálů je vysoce specializovaná oblast vyžadující odborné znalosti a přesné výsledky. Nabízíme komplexní řadu kurzů v oblasti testování materiálů, které zahrnují velký počet specifických technik, včetně nedestruktivního testování (NDT) a funkční bezpečnosti vybavení.

Obraťte se na nás ještě dnes, abychom projednali vaše požadavky na školení v oblasti testování materiálů.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.