Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení v oblasti systémů managementu a norem od společnosti SGS - řada kurzů, které vám zajistí úplné porozumění systémům managementu a normám, které mohou být použity ve vašem podniku.

V dnešní době musí váš podnik držet krok s neustále se měnícími postupy v oblasti systémů managementu a s regulačními i technickými normami. Nabízíme kurzy pro každého - od úvodních a informativních kurzů po akreditované kurzy pro vedoucí a interní auditory, které splňují požadavky školicích kritérií ze strany certifikačních orgánů.

Proč si vybrat školení v oblasti systémů managementu a norem od společnosti SGS?

Jako globální jednička v oblasti profesního školení a certifikace máme největší síť odborníků z průmyslových oborů a poskytujeme nejlepší kurzy tohoto druhu, abychom vám pomohli:

  • získat znalosti, které potřebujete v oblasti systémů managementu a norem, abyste mohli neustále upravovat způsob vaší práce, být o krok napřed před děním na trhu a neustále rozvíjet vaše lidi a organizaci;
  • splnit všechny relevantní požadavky - regulační, zákonné i specifické pro vaše podnikání.

Obraťte se již nyní na náš školicí tým, abyste zjistili, jak můžeme zajistit informovanost vašich lidí i vašeho podniku o nejaktuálnějších verzích norem a systémů managementu.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.