Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení v oblasti potravin a jejich bezpečnosti od společnosti SGS - zajistěte si kvalifikaci, znalosti a certifikace, které potřebujete pro splnění náročných norem v potravinářském průmyslu.

Na průmyslové odvětví potravin a nápojů se vztahuje velký počet přísných norem a předpisů, které mají zajistit kvalitu a bezpečnost, efektivitu postupů a minimalizovat rizika pro spotřebitele. Abychom vám pomohli úspěšně působit v průmyslovém odvětví potravin a nápojů, nabízíme komplexní škálu řešení pro vzdělávání a rozvoj.

Naše nabídka zahrnuje vše od globální normy pro bezpečnost potravin BRC a certifikace systémů bezpečnosti potravin FSSC 22000 po školení v oblasti správné výrobní praxe (GMP) a HACCP, bezpečnost potravin, řízení rizik, sledovatelnost, hygienu, regulaci a další.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte další informace o tom, jak vám může pomoci naše školení v oblasti potravin a jejich bezpečnosti.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.