Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školení dle daného průmyslového oboru od společnosti SGS - řada řešení pro rozvoj pracovníků ze specifických oborů pro řadu povolání a podniků.

Bez ohledu na váš průmyslový obor nebo dovednosti využíváme naši síť zkušených odborníků, abychom vám poskytli školení specifické pro váš průmyslový obor, které pomůže vašim pracovníkům zlepšit dosavadní schopnosti a získat nové. Můžeme pomoci nasměrovat účastníky na správnou profesní dráhu. Současně vám naše školení pomůže zvýšit efektivitu, zlepšit řízení rizika a poskytne vaší organizaci konkurenční výhodu.

Obraťte se na nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více informací, jak naše školení dle daného průmyslového oboru může pomoci vaší organizaci.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.