Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Nepříznivá publicita a obzvláště okolní sociální a komunitní problémy, ve kterých se pohybujete, mohou poškodit vaši reputaci, a ta následně postihnout prodej a ziskovost.

Pro podpoření ekonomické udržitelnosti a dlouhé životaschopnosti vaší společnosti SGS poskytuje kompletní škálu služeb, které vám pomohou zajistit "čistotu" vaší společenské odpovědnosti a vyhovění všem nezbytným normám příslušným vašemu odvětví.

Provádíme širokou škálu auditorských a verifikačních služeb podle existujících standardů a poskytujeme poradenství a řešení pro obchodní pravidla vhodné pro váš podnik. Můžeme koordinovat řízení vašeho dodavatelského řetězce spojením školení, auditu a ověření pro podporu efektivního řízení společenské odpovědnosti. Můžeme vám poskytnout trvalý monitoring a podporu pro zajištění vaší neustálé shody s vašimi dobrovolnými vnitřními pravidly i povinnými normami.

Spolupracujte s námi a využijte naši globální síť pro zajištění, aby vaše procesy odrážely nejnovější osvědčené postupy a vaše organizace se mohla stát lídrem v oblasti společenské odpovědnosti. Zavolejte ještě dnes našim odborníkům a získejte bližší informace.