Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Kde je u použitého oleje uchováno tajemství kratších prostojů, menšího počtu oprav, nižších nákladů na údržbu a vyšší produktivity?

Pro zajištění spolehlivosti, bezpečnosti, dlouhé životnosti a produktivity si musíte být jistí, že stroje a vybavení, které mají kritický význam pro váš provoz, fungují při optimálním výkonu. Pravidelná údržba, sledování a testování je samozřejmě zásadní. Náklady na údržbu však mohou být přesto vysoké. Jak tedy můžete tyto náklady snížit a současně zajistit, že je vaše vybavení efektivně sledováno?

Jak může použitý olej zlepšit váš program údržby

Použitý olej ve vašich strojích může navzdory očekávání sehrát hlavní úlohu. Poskytuje zásadní informace o tom, co se děje uvnitř vašeho vybavení a vašich strojů na základě včasného varování týkajícího se veškerých potenciálních problémů a minimalizace rizika poškození a neplánovaných prostojů. Otázkou je, jak můžete tyto informace zjistit a především využít.

Nabízíme odpovědi

Pro analýzu použitého oleje ve vašich vozidlech existuje řada vysoce specializovaných technik, které vám poskytnou cenné odpovědi týkající se stavu vašich strojů a způsobů řešení všech problémů. Poskytujeme řadu odborných testovacích služeb, včetně analýzy použitého oleje, testování maziv, testování transformátorového oleje a řízení integrity aktiv.

Můžeme vám pomoci:

  • analyzovat široký sortiment olejů a maziv používaných ve vašem vybavení, jako je mazací olej, tuky a hydraulické kapaliny;
  • získat rychlý a přesný přehled o stavu strojů, jako jsou elektrické agregáty, převodovky, kompresory, hydraulické systémy a další stroje kritického významu;
  • odhalit potenciální problémy s předstihem a omezit riziko poškození nebo selhání vybavení;
  • stanovit stav a vhodnost oleje;
  • zajistit menší počet prostojů a oprav vybavení;
  • snížit náklady na údržbu; 
  • zvýšit bezpečnost a produktivitu.

Proč si více než 3 900 zákazníků v oblasti stavebnictví, automobilového průmyslu a petrochemie zvolilo společnost SGS?

Máme více než 40 let odborné praxe, provádíme 4 000 diagnostických úkonů každý den a monitorujeme více než 640 000 systémů na celém světě s cílem poskytnout cenné informace o stavu základního vybavení a maziv. To je důvod, proč jsme první volbou pro zákazníky z řady odvětví po celém světě, pokud se jedná o analýzu použitého oleje a monitorování stavu vybavení.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli, jak vám naše řešení v oblasti analýzy použitého oleje a monitorování stavu vybavení mohou pomoci zlepšit váš program údržby.