Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jak můžete svou společnost a výrobky učinit udržitelnějšími?

Nejnovější environmentální, sociální a zdravotní otázky týkající se například globálního oteplování, lidských práv a rizik způsobených chemickými látkami poukazují na potřebu vytvoření účinných postupů v oblasti udržitelnosti.

Zatímco akcionáři a spotřebitelé očekávají od společností stále efektivnější a konkrétnější kroky, vlády zavádějí nové právní předpisy. Následkem toho se pak hodnocení vašich postupů v oblasti udržitelnosti stává naléhavou záležitostí.

Zlepšete udržitelnost svého podniku se společností SGS

Společnost SGS, poradenská špička v oblasti udržitelnosti, vám prostřednictvím naši jedinečné celosvětové sítě nabízí odborné znalosti a zkušenosti na poli dodavatelských řetězců zásobujících trh konečnými výrobky.

Poskytujeme kompletní portfolio řešení umožňujících zavedení postupů v oblasti udržitelnosti ve vaší společnosti, výrobcích a dodavatelském řetězci. Můžeme vám pomoci plnit nebo přesahovat požadavky v oblasti právních předpisů, očekávání společnosti a poptávky spotřebitelů.

Naše řešení vám pomohou:

  • navrhnout bezpečnější a pro životní prostředí přívětivější výrobky:spolehněte se na naše odborné znalosti ekodesignu a kvalifikaci v oblasti zakázaných chemických látek (REACH) a zdokonalte svůj výrobek;
  • snížit dopad vašeho podniku a výrobků na životní prostředí:dejte najevo postoj svého podniku vůči klimatickým změnám;
  • ukázat výhody udržitelnosti vašich výrobků:zvolte a ověřte vhodnou strategii označování výrobků;
  • zajistit sociální odpovědnost napříč vašim dodavatelským řetězcem:zajistěte výrobu svých výrobků za přijatelných environmentálních, sociálních a pracovních podmínek.

Obraťte se na nás ještě dnes a zjistěte, jak vám můžeme pomoci zlepšit udržitelnost vaší společnosti.