Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pro minimalizaci bezpečnostních a zdravotních rizik na pracovišti a splnění environmentálních předpisů potřebujete integrovanou a rozsáhlou zdravotní, bezpečnostní a environmentální strategii.

Jako vůdci v oblasti zdravotních, bezpečnostních a environmentálních služeb jsme pracovali v široké škále hlavních průmyslových odvětví. Pracujeme v souladu se státními a mezinárodními normami kvality a jsme akreditováni uznávanými normovacími orgány. Naši odborníci v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí mají zkušenosti s prováděním nezbytných hodnocení rizik. Mohou vám pomoci zajistit, aby vaše zařízení, materiály, vybavení a objekty splnili veškeré příslušné normy a předpisy.

Jsme vaším perfektním partnerem, který vám pomůže se spletitostmi koordinace zdraví, bezpečnosti a životního prostředí. Začněte s vaším integrovaným plánem ještě dnes a ukažte lidem a vašim akcionářům, že to se zdravím, bezpečností a životním prostředím myslíte vážně. Zavolejte našemu akreditovanému týmu a získejte plán řízení vyhovující přesně vašim požadavkům.