Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby oceňování poskytované společností SGS – zajistěte si podporu a posílení obchodu bez ohledu na to, v jakém oboru nebo odvětví působíte a kde na světě se nacházíte.

V naší společnosti jsou služby oceňování navrženy tak, aby zlepšily a posílily podporu obchodu. Zákazníci z řad států, kteří usilují o ochranu příjmů, mají neustálou obavu, zda jsou přiznané informace o dováženém zboží pravdivé, zejména když u vybraných produktů platí preferenční režim. Naše služby oceňování zahrnují přiřazení celního tarifu, šetření operací a ověřování celní hodnoty zboží v zemi dodávky a/nebo původu.

Rozsah služeb naší společnosti v oblasti ověřování obchodu a oceňování, včetně služeb Valitrade, Valunet, auditu po vstupu a inspekce před odesláním posílí podporu obchodu tím, že sníží riziko podvodů a vybuduje důvěru mezi dovozci a vývozci.

Jsme členem Mezinárodní federace inspekčních agentur (IFIA) a naši obchodní specialisté mají opravdové zkušenosti s obchodními komunitami a místními obchodními postupy po celém světě a zaměří se na maximalizaci vašeho obchodního potenciálu ve všech odvětvích a oborech. Kontaktujte nás a získejte více informací.