Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

SGS QiiQ inspekce na dálku – spojte se na dálku s odborníky a inspektory společnosti SGS pomocí naší inovativní aplikace.

Inspekce lze nyní provádět u vás, a to kdekoli na světě, pomocí naší nejnovější vzdálené technologie při využití pokynů odborníka na inspekci ze společnosti SGS. Naše inovativní vzdálená mobilní aplikace SGS QiiQ vám umožňuje spojit se s odborníkem ze společnosti SGS, který vás provede všemi kroky nutnými po provedení inspekce – na dálku a v reálném čase. Když si navíc objednáte inspekci od společnosti SGS, aplikace vám také umožní být svědkem celého inspekčního procesu na dálku.

Jednoduše si nainstalujte mobilní aplikaci inspekce na dálku na jakýkoli typ mobilního zařízení (tablet, mobilní telefon či dokonce na chytré brýle fungující na platformě Android nebo IOS) a připojte se přes Wi-Fi nebo 3/4G.

Proč si vybrat inspekci na dálku od společnosti SGS?

Naše inspekce na dálku QiiQ vám pomůže:

  • Spojit se s odborníkem na inspekci nebo inspektorem společnosti SGS a provést inspekce na dálku v reálném čase a na vámi určeném místě - kdekoli
  • Provádět inspekce na dálku – odborník na inspekci ze společnosti SGS vás provede každým krokem na základě dotazování a kontroly dokumentace
  • Být svědkem inspekce na dálku – inspekce, kterou jste si objednali, se můžete zúčastnit na dálku a z vašeho místa můžete spolupracovat s inspektorem ze společnosti SGS
  • Zaznamenávat video z inspekcí a umožnit odborníkovi na inspekce nebo inspektorovi ze společnosti SGS, aby fotografoval inspekční proces (jako balení produktů, označování atd.) 

Po dokončení budou k dispozici inspekce zaznamenané v plném rozsahu – včetně videa a fotografií – pro posouzení a audit.

Spolehlivé inspekce na dálku poskytované světovou jedničkou

Jako světová jednička v poskytování inspekčních služeb, s nedostižnými zkušenostmi s inspekcemi ve všech sektorech dáváme nyní prostřednictvím nejmodernější technologie k dispozici naši odbornost na dálku.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili více informací o našich inspekčních službách na dálku QiiQ.