Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS chápe důležitost bezvadné správy dat pro úspěch programů kontroly zatížení náprav.

Protože je v sázce bezpečnost silničního provozu a kvalita vašich státních silnic, je nezbytné, aby technologie, jež je základem programu, přijímala přesné údaje, nastavovala postihy pro neodpovídající vozidla, bezpečně ukládala data a umožňovala včasný reporting a analýzy.

Nabízíme řešení pro správu vládních dat, navržená tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivých kontrol zatížení náprav, které ale mohou zahrnovat:

  • nejmodernější automatizované vážení zatížení náprav,
  • přesné zaznamenávání hmotností vozidel a ukládání příslušných sankcí, jsou-li nutné,
  • bezpečnou a přesnou databázi, jež je základem činnosti prosazování této politiky,
  • robustní procesy řízení programů pro centralizované programy mostových vah,
  • robustní procesy řízení a prosazování programů pro decentralizované programy a
  • integrovaná řešení dat zahrnující mezinárodní poznávací značku, poznávací značku vozidla, záznamy o technické způsobilosti, přepravní povolení, řidičské průkazy pro početné státní agentury.

Nejdůležitější je, že systémy správy dat společnosti SGS podléhají nejvyšším bezpečnostním standardům, kde je přístup k údajům našich vysoce bezpečných systémů povolen pouze oprávněným pracovníkům. Jsou také natolik pružné, aby nejen sbíraly a ukládaly data, ale také uváděly do chodu kárnou činnost vůči přetíženým vozidlům a vydávaly osvědčení pro vyhovující vozidla. Navíc naše systémy poskytují zákazníkům pravidelné zprávy a analýzy vývoje a úspěšnosti programu.

Vlády po celém světě již využívají výhody spolupráce s našimi specializovanými odborníky na správu dat. Pro vlády neexistuje důvěryhodnější partner, než společnost SGS poskytující více než 125 let nezávislé služby inspekce, ověřování, zkoušení a certifikace.