Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jezdí vaše vozidla v rámci parametrů místní legislativy? Zjistěte si to - s pomocí služeb v oblasti zatížení náprav vozidel od společnosti SGS

Se společností SGS je možné předcházet škodám působeným přetíženými nákladními vozy. Vaše silniční síť bude delší dobu v lepším stavu, rozpočty místních a státních úřadů na údržbu silnic se redukují a počet nehod způsobených přetíženými vozidly se sníží, takže chodci a další uživatelé silnic budou více v bezpečí.

Naše odbornost v této oblasti z nás činí vedoucí světovou firmu a poznatky, které jsme získali při práci s předešlými zákazníky pro vás znamenají snížené riziko při zavádění vašeho programu kontroly zatížení náprav. Nabízíme účinnější přístup k řešení současných problémů a efektivnější a na informacích založenou analýzu údajů pro potřeby předpisů ohledně zatížení náprav ve vaší zemi.

Naše společnost jako celosvětový lídr v testování, ověřování, inspekcích a certifikaci vám nabízí nedostižnou přesnost, vysoce zkušené odborníky, nejmodernější zkušební techniky a globální dosah.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte více o komplexní nabídce našich služeb v oblasti řízení povinných kontrol vozidel.