Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Dopravní systémy společnosti SGS realizují a spravují služby pro systémy prosazování silniční bezpečnosti a zařízení pro řízení rychlosti - jako jsou systémy dopravní signalizace a radary.

Uznáváme důležitost ověření přesnosti a spolehlivosti technologií užívaných k prosazování programů. Musí být sledovatelná vzhledem k národním normám a zvyšovat na místě důvěru spotřebitele k prosazování programu.

Kalibrační služby

Nabízíme také kalibrační služby pro zařízení na měření rychlosti.

  • Hodnocení dopravní signalizace - hodnotíme výkon a časování systémů dopravní signalizace a to s pomocí simulátoru ovladače signálů a kalibrovaného systému časování. Ověřujeme časy fází systému porovnáním s nezávislým časovacím přístrojem. Můžeme také hodnotit výkon systému během celé řady poruchových stavů dopravní signalizace.
  • Schvalování typu - můžeme také vykonávat zkoušky jako součást schvalování pro systémy prosazování silniční bezpečnosti. Jako součást schvalovacího procesu můžeme také provádět ověření elektromagnetické kompatibility a zkoušky bezpečnosti vůči prostředí, zkoušky interference vozidel a zkoušky elektrické bezpečnosti.
  • Služby vyhledávání poruch - můžeme prošetřit a analyzovat jakékoliv hlášené nesrovnalosti kamerových systémů

Společnost SGS je světovou jedničkou v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace. Můžeme pomoci zajistit přesnost a spolehlivost vašich řešení řízení dopravy a poskytnout vám zprávy a dokumentaci, které potřebujete k prokazovaní bezchybnosti vašich systémů a procesů jak interně, tak vůči úřadům.