Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ať jste státní či soukromá organizace, společnost SGS vám může pomoci zajistit, aby vaši řidiči měli řádné oprávnění a aby vaše vozidla byla správně registrována.

Máme široký sortiment služeb řidičských zkoušek a poskytování oprávnění pro vozidla, které vám pomohou být v souladu se směrodatnou legislativou. Například máme chráněné registrované řešení, jež může být přizpůsobeno, aby vyhovělo jakýmkoliv zákonným požadavkům - kompletně určené k tomu, aby vám pomohlo realizovat a řídit program zajišťující, aby byli vaši řidiči kvalifikovaní, jejich podklady prověřené a registrovaní vlastníci vašich vozidel řádně evidovaní. Ale to je jen jedno řešení. Se společností SGS máte jistotu, že všechny vaše postupy zkoušení a registrace jsou prováděny správně.

Jako celosvětový lídr v testování, ověřování a provádění inspekcí nabízí naše společnost nedostižnou přesnost, renomované odborníky, nejmodernější zkušební techniky a globální rozpětí.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte více o komplexním sortimentu našich služeb v oblasti řidičských zkoušek a registrace vozidel.