Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Statutární inspekce, které kontrolují, zda podniky splňují národní normy, musí být na oplátku předmětem inspekcí své vlastní kontroly kvality a zabezpečení jakosti.

Společnost SGS si uvědomuje, že na takovou výzvu nemůže existovat jediné řešení, které bude vyhovovat všem podmínkám a nabízí proto flexibilní program zabezpečení jakosti a kontroly kvality pro povinné kontroly, který může být přizpůsoben, aby splňoval místní potřeby. 

Kontrola jakosti

Klíčovou součástí našich inspekcí kontroly kvality je vyhodnocení pracovníků inspekce, aby se zajistilo, že dodají službu, která důsledně splňuje požadavky klienta i legislativy. Plánujeme také zdůraznit všechny současné či potencionální slabiny v provádění povinné inspekce, aby inspekční tým:

  • byl schopen reagovat na změny v pracovních procesech klienta jak a kdy nastanou a
  • byl dostatečně robustní, aby přijal a rozvinul své schopnosti, jak změny v legislativě vyžadují – např. při změně administrativních procesů.

Zajištění kvality

Naše inspekce zajištění kvality zdůrazňují způsoby, kterými by školení mohlo vylepšit proces inspekce a vašim jménem dodáme školicí programy – vnitropodnikové nebo externí – o problémech jako:

  • kritéria inspekce,
  • aktualizace systému IT a
  • administrativní procesy.

Provádíme také hlášení o údržbě a kalibraci zařízení, takže si můžete být jisti, že zkušenosti a znalosti vašich inspektorů budou doplněny přesně a efektivně.

Kontaktujte společnost SGS ještě dnes, abyste zjistili, jak bychom mohli navrhnout a dodat programy, které reagují na vaše potřeby inspekce. Naši zaměstnanci jsou školeni a vyhodnoceni na stejné vysoké standardy jako ty, u kterých provádíme inspekci, takže si můžete být jisti, že obdržíte službu na světové úrovni.