Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Toto školení je navrženo tak, aby vám pomohlo objasnit, co to jsou udržitelné události a jak pochopit požadavky systému udržitelného řízení událostí (SEMS), na základě normy ISO 20121.

Události postihují životní prostředí, ekonomiku a sociální péči na několika úrovních včetně spotřeby vody, produkce pevného odpadu, spotřeby energie, dopadu na biodiverzitu, pracovní příležitosti, výběru dodavatele atd. Norma ISO 20121 definuje specifikaci pro systém řízení udržitelnosti pro certifikace řízení událostí.

Školení je určeno jako úvod pro každého, kdo se podílí na vývoji, implementaci a řízení udržitelných událostí na základě ISO 20121. Pokud máte v plánu absolvovat jiné školení, například implementace ISO 20121 nebo školení interních auditorů SEMS, osvojíte si během tohoto školení znalosti a porozumění normy ISO 20121, které vám umožní vybudovat si auditorské dovednosti.

Školení zahrnuje přednášky a cvičení. Od účastníků se neočekává, že mají před návštěvou kurzu znalosti systémů udržitelného řízení událostí nebo nebo normy ISO 20121.

Kontaktujte společnost SGS ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak informační školení ISO 20121 může pomoci vašemu podnikání.