Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jako správce objektů budete vědět, že vaše infrastruktura a budovy potřebují změny každý den. Nestačí jen držet krok s novými zákonnými požadavky, ale také využít výhody nového technologického vývoje.

Jak se vám daří držet krok s tempem změn?

Staňte se partnerem společnosti SGS a naší celosvětové sítě odborníků na životní prostředí a budete mít jistotu, že infrastrukturu a služby v souvislosti s budovami máte pod kontrolou. Můžeme vám pomoci zlepšit vaší pověst v oblasti životního prostředí a ukázat, že plníte svůj závazek vzhledem k udržitelným osvědčeným postupům v každé fázi svých operací - od výstavby a zajišťování služeb až po vyřazení z provozu a uzavření.

Naše široká síť odborníků může poskytnout testování a analýzy pro celou řadu klíčových problémů, jako je například azbest, geotechnické parametry a studie kontaminovaných půd. Poskytujeme také odborné poradenství, jehož cílem je pomoci vám dosáhnout inovací v takových vzrušujících oblastech, jako jsou ekologické řešení budov a řešení v oblasti energetické účinnosti.

Spoluprací s námi si získáte přístup k hlubokým odborným zkušenostem a znalostem a také jistotu, že jste na správné cestě, jak své procesy a operace učinit co nejekologičtějšími a co nejudržitelnějšími. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více.