Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Toto školení je navrženo tak, aby vám pomohlo udržet podnikání v pohybu v případě jakéhokoli narušení.

Systém řízení kontinuity obchodu (BCMS) vám ukáže, jak řídit školicí aktivity, cvičení a hodnocení tak, aby klíčové podnikové procesy byly definovány a chráněny proti nebezpečí v případě vážného incidentu.

Založení účinného a komplexního BCSM, založeného na principech ISO 22301, má zásadní význam pro tvorbu analýzy obchodního dopadu (BIA), která pomáhá identifikovat kritické činnosti, spolu-závislé oblasti a zdroje potřebné pro podporu klíčových produktů a služeb. BCMS vám nabízí možnost nahlédnout na dopad závady na jakékoli z těchto oblastí a umožňuje plánovat strategické a taktické kroky k přípravě na nejhorší možný scénář.

Na konci tohoto školení budou účastníci schopni:

  • Objasnit účel systému řízení kontinuity obchodu (BCMS)
  • Pochopit procesy podílející se na založení, implementaci, provozu a monitorování, přezkoumání a zdokonalení BCMS, jak je definováno v ISO 22301
  • Popsat účel, obsah a vnitřní souvislosti normy ISO 22301 
  • Pochopit účel a požadavky ISO 22301 jako nástroje pro neustálé zlepšování BCMS

Školení je určeno jako úvod pro každého, kdo se podílí na vývoji, implementaci a řízení normy BCSM na základě ISO 22301. Pokud máte v plánu dokončit další školení, například Školení interních auditorů a vedoucích auditorů, během tohoto kurzu obdržíte znalosti a porozumění normy ISO 22301, které vám umožní vybudovat si auditorské dovednosti.

Toto školení zahrnuje přednášku a cvičení v podobě workshopů.

Úspěšným absolvování tohoto školení a školení interního auditora BCMS splňujete část školicích požadavků pro certifikaci jako interní auditor s mezinárodní registrací certifikovaných auditorů (IRCA).

Kontaktujte společnost SGS ještě dnes a dozvíte se, jak může informační školení ISO 22301 udržet stabilitu vašeho podnikání v případě poruchy.