Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše posouzení vlivu na životní prostředí a posouzení vlivu na životní prostředí a sociální dopad pomáhá vašemu podniku přispět k místnímu rozvoji při současné minimalizaci vlivu na životní prostředí. Zavolejte našemu zkušenému týmu ještě dnes a zjistěte jak.

Jako vůdčí světová kontrolní organizace hrajeme proaktivní roli při ochraně životního prostředí. Nabízíme široký rozsah testů sloužících k zajištění produktů a služeb přátelských k životnímu prostředí. Doporučujeme také podnikům, aby udělaly z plánování správy životního prostředí nedílnou součást své běžné činnosti.

Provádíme také vyhodnocení dopadu na životní prostředí a vyhodnocení dopadu na životní prostředí a sociální oblast. Tato vyhodnocení pak stanovují, jakým způsobem ovlivňuje činnost vaší organizace místní komunitu a širší životní prostředí.

Při získávání detailního hodnocení vašeho výkonu v oblasti životního prostředí můžete využít našich nejmodernějších laboratoří a monitorovacích zařízení. Naši akreditovaní a zkušení technici mají zkušenosti a mohou vám nabídnout inovativní řešení jakýchkoliv problémů, kterým vaše organizace čelí. Nabízíme vám odborné vedení a asistenci pro zajištění plnění environmentálních předpisů a snížení vašeho vlivu na životní prostředí.

Posouzení vlivu na životní prostředí a sociální dopad ukazuje vaše odhodlání přispět k pozitivnímu vlivu na vaše místní životní prostředí a společnost.

Pro více informací volejte ještě dnes naše akreditované týmy pro vyhodnocení životního prostředí.