Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vyhovět EU Emission Trading Scheme (EU ETS-schéma obchodování s emisními povolenkami) je se službami společnosti SGS pro oblast klimatických změn snadné. Zavolejte nám ještě nyní a zjistěte, jak vám náš tým může pomoci.

EU Emission Trading Scheme (EU ETS-schéma obchodování s emisními povolenkami) je povinné schéma, vyžadující každoroční hlášení o emisích skleníkových plynů a dalších dat, která musí být ve shodě s předpisy.

Naše týmy poskytují kompletní servis a nabízí dvě úrovně verifikace – verifikace podle základní čáry a výroční verifikace – aby bylo zajištěno, že jste ve shodě s předpisy. Abychom vám poskytli náskok při hlášení o závazcích týkajících se emisí, provedeme kontrolu dokumentů v posledních dvou čtvrtletích a ustanovíme rozsah shody.  

Podíváme se na váš schválený plán monitoringu a pokyny k hlášením, abychom se přesvědčili, že jsou tak efektivní, jak je to jen možné, a že zahrnuje všechny aktuální požadavky. Můžeme také určit možnosti pro zlepšení a zkontrolovat důležitá data, aby byla připravena pro verifikaci v následujícím čtvrtletí.

Rozdělený verifikační proces vám umožní včasnou kontrolu vašich interních systémů a brzké varování, kde jsou možnosti pro zlepšení. Umožní vám to předložit hlášení včas. Prozatímní data, která získáte, vám pomohou při vašich obchodních rozhodnutích a poskytnou vám čas na vyřešení jakýchkoliv problémů s kompetentními úřady.

Pracujeme s příslušnou akreditací, abychom vám nabídli spolehlivou a přesné služby pro verifikaci, a to po celém světě. S kancelářemi a zaměstnanci školenými pro EU ETS po celé Evropě můžete být ujištěni o práci s vaším místním týmem s rozsáhlými znalostmi místní legislativy a požadavků na ohlášování.

Zavolejte našemu týmu expertů a zjednodušte si verifikaci souladu s předpisy EU ETS.