Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Problematiky změn klimatu a udržitelnosti jsou na čele strategického plánování organizací, které snižují emise oxidu uhličitého.

Jako přední světový poskytovatel kontrol hraje společnost SGS aktivní roli při pomoci zajištění ekologické shody společností a plnění jejich závazků s hlášením emisí oxidu uhličitého.

Naše specializované týmy zabývající se klimatickými změnami mají zkušenosti z každého průmyslu a sektoru a jsou k dispozici po celém světě. Spolupracujeme s celou řadou různých podniků - od malých společností po největší mezinárodní korporace - nabízíme laboratorní zařízení pracující 24 hodin denně, dodávající rychlé odpovědi testování, což vám umožňuje sjednat, díky našim certifikačním a verifikačním službám, nápravu.

Pro společnosti, které si přejí dosáhnout více než jenom základní shody s požadavky, může naše řada hodnocení pomoci při rozvoji plánu na snížení emisí, který spočívá v dosažení unikátní výhody před konkurencí.

Změna klimatu a snížení vaší uhlíkové stopy je nyní základní součástí strategického plánování. Naše mezinárodní odborné znalosti nás činí vhodným partnerem, který vám pomůže zhodnotit a snížit vaši uhlíkovou stopu. Zavolejte našim důvěryhodným týmům dnes a zjistěte více.