Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zaveďte požadavky bezpečnosti nákladní přepravy TAPA, abyste zajistili bezpečnost zboží v dodavatelském řetězci vaší organizace.

Podniky, které uchovávají ve skladech cenné zboží, jako jsou farmaceutické přípravky, oblečení, tabákové výrobky, maloobchodní zboží a elektronika, provádějí tuto normu, aby ochránili tyto sklady i sklady svých dopravců.

Společnost SGS je schválena sdružením pro ochranu přepravovaného nákladu (TAPA) pro celý svět k provádění certifikovaného posouzení podle požadavků bezpečnosti nákladu. Naše posouzení certifikace TAPA zahrnuje audit různých prvků ve vašem podniku, včetně kontroly přístupu, kontrol zaměstnanců, bezpečnosti ohraničení, zařízení proti neoprávněnému vniknutí, systémů sledování, oblastí skladových zásob vysoké hodnoty a tranzitních prodlev. Při auditu se budou zkoumat také slabá místa ve skladech, distribučních centrech a konsolidačních zařízeních a bude poskytnuta pomoc při určení minimálních bezpečnostních opatření pro řidiče.

Logistický certifikát TAPA jako klíčový článek ve vašem dodavatelském řetězci prokáže váš závazek v oblasti zlepšování a posilování bezpečnosti i splnění požadavků vašich zákazníků.

Jako světová jednička mezi ověřovacími a certifikačními orgány provádíme audity podle všech globálních a regionálních bezpečnostních požadavků, včetně:

  • ISO 28000 (lze rovněž certifikovat),
  • TAPA TSR a 
  • CTPAT.

Navázání partnerství s námi s cílem dosáhnout certifikace TAPA pro požadavky na bezpečnost nákladní přepravy povede k procesům o lepším výkonu, posílení dovedností zaměstnanců a udržitelnějším vztahům se zákazníky, které vám přinesou konkurenční výhodu, na které vyděláte. Jsme jedničkou na trhu v oblasti bezpečnosti dopravy a dodavatelského řetězce.

Zlepšete bezpečnost dodavatelského řetězce pomocí auditu certifikace TAPA od společnosti SGS podle požadavků bezpečnosti nákladní přepravy.