Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Chraňte svá data i data svých zákazníků a dodavatelů zavedení normy ISO/IEC 27001 Systému řízení bezpečnosti informací od SGS.

S normou ISO/IEC 27001 můžete ukázat stávajícím i potenciálním zákazníkům, dodavatelům a dalším zainteresovaným subjektům bezpečnost vašich dat a systémů a vaše přijetí zásad bezpečnosti informací. To může také vést k novým obchodním příležitostem u zákazníků, kterým jde o bezpečnost; může pozvednout morální odpovědnost zaměstnanců a posílit uvědomění důvěrnosti napříč celým pracovištěm. Také vám to umožní posílit bezpečnost informací a snížit možná rizika zneužití, ztráty dat a vyzrazení.

Spolupráce s SGS při certifikaci bezpečnosti informací znamená efektivnější zvládnutí procesů, zvyšování odbornosti a udržitelné vztahy se zákazníky. Máme za sebou velké množství prováděných a úspěšně dokončených složitých mezinárodních projektů. Naši lidé jsou vám k dispozici v každém regionu naší planety, mluví místním jazykem a rozumí kulturním odlišnostem místního trhu.

Pomůžeme vám efektivně a ekonomickým způsobem dosáhnout shody s normou ISO/IEC 27001. Kontaktujte nás kdykoliv, pokud potřebujete další informace.