Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Řízení bezpečnosti vaší organizace, dodavatelského řetězce a informací má zásadní důležitost pro kontinuitu a bezpečnost.

Efektivní řízení bezpečnosti zajišťuje, že je integrita kvality bezpečnosti výrobků a služeb udržována prostřednictvím zavedených norem jako ISO 27001 a ISO 28000.

Bezpečnost dodavatelského řetězce neznamená jen bezpečný průchod a zamezení rizikům ale také ujištění, že je se zbožím nakládáno obezřetně a bezpečným způsobem. Použitím schémat jako Transported Asset Protection Association (TAPA ) a Customs-Trade Partnership Against Terrorism (CTPAT) můžete sjednotit výrobce, dopravce, legislativní instituce a další zainteresované subjekty k ochraně integrity vašich produktů a snížit tak ztráty v mezinárodních dodavatelských řetězcích.

Naši odborníci na řízení bezpečnosti vám pomohou identifikovat rizika a příčiny zločinů a pracují s vámi na vytvoření preventivních a bezpečnostních postupů, které skutečně fungují. Prostřednictvím školení, hodnocení, auditů a certifikací SGS získáváte potřebnou jistotu, že vaše aktivity a majetek jsou zabezpečeny. Naše globální působení zajišťuje, že vám můžeme pomoci kdekoliv na světě a naše kvalifikace pokrývá všechny sektory a odvětví. Kontaktujte nás a získejte více informací.