Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vibrace na vašem pracovišti mohou být pro zaměstnance nebezpečné. Mohou také vytvářet potenciální problémy sousedním podnikatelským aktivitám.

Zavolejte náš odborný environmentální tým ještě dnes a získejte služby v oblasti monitorování vibrací a analýz, sloužících ke zlepšení činnosti vašeho pracoviště.

Vibrace závodu nebo zařízení může být pro vaše zaměstnance nebezpečné a může poškodit záruky vašich objektů nebo podnikatelské činnosti. Pokud provádíte činnost na staveništi, mohou být vibrace extrémně nebezpečné jak pro vás, tak pro sousední firmy a pracoviště. Díky našim službám v oblasti monitorování vibrací můžeme identifikovat jakékoliv problematické zdroje a inovativními návrhy vám můžeme pomoci situaci zlepšit.

Provádíme soustavné monitorování emisí vibrací ze stavenišť či průmyslových, železničních a přepravních činnostní. Naším měřením vibrací vám zajistíme splnění bezpečnostních směrnic a předpisů platných ve vašem odvětví. Můžeme vám nabídnout odbornou pomoc při krocích vedoucích ke zlepšení vaší činnosti.

Měření vibrací je předloženo v barevně rozlišených trojrozměrných modelech, kde můžete vidět zdroje problémů. V plánu navrženém speciálně pro vaše potřeby nabízí naše detailní dokumentace inovativní návrhy způsobů pro snížení vibrací. Zavolejte náš odborný tým zabývající se monitorováním vibrací ještě dnes a získejte více informací.